Kategoriler
- XPS
- EPS

Döviz Kurları
5.3139
6.0270

Panel Filtreler

Sentetik elyaftan veya poliüretan malzemeden imal edilen galvaniz veya karton kasa içerisine oturtulmuş plise ile yüzeyi arttırılmış hava filtreleridir. Özellikle havalandırma sistemlerinin kuru tozların tutulması amacıyla ve hassas filtrelerden önce ön filtre olarak kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Filtre malzemesi poliüretan köpük veya sentetik elyaf olarak uygulanabilmektedir. Havalandırma sistemlerinde ilk filtre olarak kullanılmaktadır. Özellikle havalandırma sistemlerinin kuru tozların tutulması amacıyla ve hassas filtrelerden önce ön filtre olarak kullanılmak üzere dizayn edilmiştir.  5µ partiküllerin %25-45 gibi bir aralığını tutabilmektedirler. Düşük basınç kaybı ve yüksek toz tutma kapasitesi için sentetik filtre malzemesi pilelenerek zig zag şeklinde çerçeve içerisine yerleştirilmektedir.

 

These filters media consist of multiple layers of pleated and flat aluminum or galvanized or stainless steel wire to provide an intricate maze of dirt catching surfaces. Multiple layers of media offer maximum expanded filter surface. Heavy gauge expanded metal grids on both sides protect the media and add rigidity to the filter construction. Can be used as pre-filters on the ventilation systems, holding range is 25-45% of particles of 5 microns.

 

Fan Coil Filtreleri

 

Fan Coil üniteleri ve havalandırma cihazları için ön filtre olarak dizayn edilmiştir. Sentetik filtre malzemesi veya yıkanabilir poliüretan malzemeden üretilebilmektedir.Metal çerçeveli ve tel kıvırmalı elyaf kaplı türleri mevcuttur.Düşük verimlilikte ve düşük basınç kaybında filtrasyon sağlamaktadır.İstenilen ebatlarda üretimi yapılabilmektedir.

 

Fan coil filters has been manufactured as a pre-filter for air-conditioning equipment’s and fan coil units. The inner material can be applied as synthetic fiber or polyurethane foam filter. Metal framed or twisted iron rod transmission via fiber varieties of planting available. Can be produced in the desired size. 

 

Yıkanabilir Metal Kaset Filtreler

Havalandırma sistemlerinde ve özellikle mutfak davlumbazlarında yıkanabilir toz ve yağ tutucu panel filtreler olarak kullanılmaktadır. Galvaniz saç, aluminyum veya paslanmaz metal çerçeveden imal edilmekte olup filtre malzemesi olarak ince gözenekli metal örgü teli kullanılmaktadır. Filtre malzemesi olarak kullanılan metal örgü teli uzun kullanım ömrü ve yüksek toz tutma kapasitesi sağlar.

Metal Frame filters are made from polyester synthetic media, two size by welded galvanized wire mesh. To increase the surface area and provide rigidity, this structure is corrugated and retained in a metal frame. Depending on the environmental conditions of operation, frames may be constructed from either galvanized or stainless steel. They are produced in 40mm, 45mm, 48mm, 95mm, and 98mm thickness. Different grades of media are available to provide G2, G3, G4 efficiency options.

Toz Tutucu Panel Filtreler

Havalandırma sistemlerinde ve endüstriyel uygulamalarda toz ve boya tutucu olarak kullanılmaktadır. Karton çerçeve içerine yerleştirilmiş yüksek kalitedeki cam elyaf filtre malzemesinin lif yoğunluğu hava giriş yönünden hava çıkış yönüne doğru artmaktadır.Bu sayede yüksek filtrasyon performansı sergilemektedir. Filtre Verimlilik Sınıfı: G2 (EU2) - G3 (EU3)

These filters are made of progressively compressed glass fiber filter medium mounted into a stable cardboard or plastic frame. The filter medium is impregnated with special dust binding agent. The filter elements PANDUST how excellent accumulation of coarse dust particles with very low pressure loses. Arbitrary sizes of PANDUST filters can be produced according to customer specification.

discount prescription drug card blog.davehawes.com drug prescription card
drug prescription card pet prescription discount card cialis coupons online
naltrexone ingredients naltrexone naloxone naltrexone for pain relief
ldn and lupus s467833690.online.de naltrexone how does it work
low dose naltrexone fibromyalgia pallanuoto.dinamicatorino.it ldn and fibromyalgia
once a month shot for opiate addiction naltrexone alcohol cravings vivitrol for opiate addiction
naltrexone otc alcohol naltrexone naltrexone side effects a comprehensive view
lowdosenaltrexone zygonie.com what is ldn used for
side effects of low dose naltrexone zygonie.com what is naltrexone
naltrexone im site can you drink on naltrexone
revia naltrexone pain management naltrexone pellets
opiate implant blocker naltrexone how it works low dose naltrexone pharmacy
naltrexone vivitrol site naltrexone cocaine
c naltrexone avonotakaronetwork.co.nz naltrexone pregnancy
naltrexone 4.5 mg buy naltrexone sleep naltrexone studies
alcohol naltrexone lasertech.com naltrexone manufacturer


Uz Mak Havalandırma İzol. Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti.

                                                                        Tel: (0212) 264 68 38 - Fax: (0212) 264 68 48 Mail: uzmak@uzmakizolasyon.com                                                                                        
Adres: Seyrantepe Mah.İbrahimkaraoğlanoğlu cad. Kadem Sok. No:3-A KAĞITHANE / İSTANBUL

Bu sitede Meb Yazılım alt yapısı kullanılmaktadır.